5 ТЕРАПІЯ
5 ТЕРАПІЯ

5 ТЕРАПІЯ

Оригінальна назва: THE 5TH THERAPY
В українському прокаті: 5 ТЕРАПІЯ
Студія: Trueman Production (Україна)
Жанр: соціальна драма
Хронометраж: 78 хвилини
Прем'єра: 19 квітня 2018 року
Формат: 2D
Режисер: Аліса Павловська
У ролях: Стас Домбровський, Віктор Бревиc, Аліна Путишіна, Соня Кулагіна, Олена Дашевська, Констянтин Міскаров, Леся Верба, Наталя Бузько
Анотація: В основі фільму лежить серія новел Стаса Домбровського, колишнього наркомана і злочинця, який в 17 років дізнався що у нього ВІЛ і на наступні два десятиліття занурився в абсолютне саморуйнування. І вже лежачи на смертному одрі в тюремній терапії, знаючи що через два тижні його не стане, Стас зрозумів, що найбільше за все він хоче просто жити.
Проводячи більшу частину часу або в наркотичному угарі або замкнений в одиночці колонії строго режиму, він раз по раз намагається побороти себе і своїх демонів.
Тепер все його нове і тверезе життя це допомога іншим, які опинилися на його місці, і його життя набуває нового сенсу.  Стас допомагає дівчині, яку любить, позбутися наркозалежності.
Це фільм про страх смерті. Про найнижчу точку, до якої може опуститися людина.  Чи вистачить у неї міцності і мужності, щоб не зламатися?
Фільм про руйнування стереотипів щодо ув'язнених, хворих СНІДом, наркозалежних. І в той же час, це історія про кохання, про прощення, про самопожертву.
 

Де подивитись? Рекламні матеріали

Відео файл:

ТРЕЙЛЕР

Графічні матеріали та постери:

КАДРИ
ПОСТЕР

Текстові та інші матеріали:

ПРЕС-РЕЛІЗ