МАВКА
МАВКА

МАВКА

Оригінальна назва: MAVKA
В українському прокаті: МАВКА
Жанр: фентезі, історія кохання, комедія
Хронометраж: 85 хв.
Аудиторія: сімейна
Виробництво: Animagrad і FILM.UA за підтримки Державного агентства України з питань кіно
Продюсери: Ірина Костюк, Анна Єлісєєва, Єгор Олесов
Режисер: Олександра Рубан
Сценарист: Ярослав Войцешек
Арт-директор: Крістіан Коскінен
Статус: у розробці
Дата готовності: 2020
Синопсис: Безмежні українські ліси з давніх-давен приховують безліч таємниць і загадок. Тут, серед столітніх дерев, живуть незвичайні міфічні істоти, а серед них — Мавка, Душа і новообрана Берегиня Лісу. Її головне покликання — захищати Ліс та його головний скарб — Джерело життя — від будь-яких зазіхань людей.
Лукаш — звичайний сільський хлопець, який дуже любить музику і весь свій талант вкладає у гру на сопілці. Лукаш мріє стати музикантом і виїхати в місто, але він дуже боїться грати у присутності інших людей і ніяк не може подолати свій страх. Та саме завдяки його музиці відбувається неймовірне: Мавка і Лукаш зустрічаються і закохуються одне в одного.
Їхній союз і без того майже неможливий, але перешкод стає ще більше, коли в селі з’являється пожадлива і всемогутня Килина. Вона обіцяє людям відродити стару лісопильню неподалік від Лісу, що є лише прикриттям для її справжньої мети, — дістатися до Джерела життя.
Килина знає, що ключ до нього — Мавка, в серці якої вже оселилося кохання, зробивши її вразливою. Для того щоб використовувати Мавку, Килина вибирає своїм знаряддям закоханого Лукаша і селян, душі яких наповнює злістю і страхом. Чи зможе Мавка врятувати Ліс? Чи зможе музика Лукаша зробити диво і врятувати кохання? Чи зможуть світ людей і світ Лісу об’єднатися проти зла?
Офіційний сайт
Facebook
Instagram

Де подивитись? Рекламні матеріали