РЕТЧЕТ І КЛАНК: ГАЛАКТИЧНІ РЕЙНДЖЕРИ
РЕТЧЕТ І КЛАНК: ГАЛАКТИЧНІ РЕЙНДЖЕРИ

РЕТЧЕТ І КЛАНК: ГАЛАКТИЧНІ РЕЙНДЖЕРИ

Оригінальна назва: RATCHET AND CLANK
В українському прокаті: РЕТЧЕТ І КЛАНК: ГАЛАКТИЧНІ РЕЙНДЖЕРИ
Студія: Blockade Entertainment, CNHK Media, Insomniac Games, Rainmaker Entertainment, Sony Computer Entertainment America
Жанр: анімація, пригоди
Хронометраж:   
Прем'єра: 28 квітня 2016 року
Формат: 2D, 3D
Режисер: Джеріка Кліленд
Анотація: Пристебніть ремені! На вас чекає найкрутіша пригода в Сонячній системі! Ретчет завжди мріяв приєднатися до Галактичних космічних рейнджерів, але самозакоханий супергерой Капітан Кварк не приймає його у команду. І все ж, коли робот Кланк приносить звістку про підступний план лиходія Дрека з раси Блерг створити нову планету для свого виду, попередньо позбувшись від рейнджерів і знищивши Сонячну систему, місія з порятунку галактики лягає саме на пухнасті плечі дотепника Ретчета. А металевий Кварк стає його вірним супутником і помічником.
«Ретчет і Кланк: Галактичні рейджерів» - перший повнометражний анімаційний фільм за мотивами однієї з найпопулярніших серій ігор для PlayStation. Кумедна мультяшна зброя, хитромудрі пристосування, міжгалактичні подорожі і гумор на межі фолу - фірмовий стиль серії, в рамках якої, починаючи з 2002 року, вийшло більше десятка ігор. На даний момент сумарно гри франшизи продані тиражем понад 27 мільйонів примірників по всьому світу. 

Де подивитись? Рекламні матеріали

Відео файл:

ТРЕЙЛЕР

Графічні матеріали та постери:

ФОТО