КОРОЛЬ ВІСЛЮК
КОРОЛЬ ВІСЛЮК

КОРОЛЬ ВІСЛЮК

Оригінальна назва: THE DONKEY KING
В українському прокаті: КОРОЛЬ ВІСЛЮК
Студія: Talisman Animations
Жанр: анімація, сімейний
Хронометраж: 106 хв.
Прем'єра: 12 грудня 2019 року
Формат: 2D
Режисер: Азіз Джиндані
Анотація: Віслюк Мангу отримав цінне напуття від батька про те, що будь-які мрії можуть здійснитися. Він вирішує, що не обов'язково жити як віслюк, навіть якщо ти таким народися, і з оптимізмом дивиться у майбутнє. І одного разу удача посміхається йому у відповідь, коли в країні відбуваються вибори нового властителя. Але йому доведеться конкурувати зі справжнім принцем, який, хоч і не є улюбленцем народу, проте має знатне походження. Чи вистачить у віслюка мудрості, щоб очолити народ?

Змушені звернути вашу увагу на те, що в останні дні у соціальних мережах почала поширюватися неправдива інформація про передчасне зняття з прокату мультиплікаційного фільму «Король Віслюк». Як дистриб’ютор даного фільму, офіційно підтверджуємо, що реліз картини здійснювався згідно планів нашої компанії, у терміни, узгоджені в договорах з кінотеатрами. Прокат фільму закінчився у переддень Нового Року у зв’язку з  виходом на екрани великої кількості нових проектів.

Просимо припинити поширення неправдивої інформації у соціальних мережах і на новиннєвих сайтах та не вдаватися до маніпулювання громадською думкою у подальшому.

З повагою,
ТОВ «Юкрейніан Фільм Дистриб’юшн»

Де подивитись? Рекламні матеріали

Відео файл:

ТРЕЙЛЕР

Графічні матеріали та постери:

ПОСТЕР